Dne 6.12.2021 jsme otevřeli druhé kolo poptávky bytů pro klienty Městské nájemní agentury. V tomto kole hledáme dalších 15 bytových jednotek na území Prahy. MNA poptává byty k pronájmu od jednotlivých majitelů i společností vlastnících větší bytové portfolio. Pokud vlastníte byt menší nebo střední velikosti, dáváte přednost jistému příjmu, stabilní spolupráci bez starostí se správou bytu a chcete společně s námi pomoci lidem v bytové nouzi, je ideální čas se nám ozvat!

Poskytnuté byty dále pronajímáme za dostupných podmínek rodinám s dětmi, lidem se zdravotním znevýhodněním nebo osamělým seniorům. Budoucí nájemce vybíráme z řad čekatelů na městské byty a klientů pobytových služeb Centra sociálních služeb Praha na základě předem stanovených kritérií, jako je výše příjmů, potřebnost a schopnost se o byt postarat.

Do začátku prosince jsme zabydleli 12 domácností, z toho 4 jednotlivce, jeden manželský pár a 7 rodin či samoživitelek s dětmi. Mezi novými nájemníky jsou i 4 senioři a 13 nezletilých dětí.

Další informace naleznete v dokumentech na našich webových stránkách v sekci Aktuálně hledáme.